UbytovanieV okolí hotela Shpatser v ktorom sa bude konať obrad aj hostina je hneď niekoľko možností ubytovania. Snažili sme sa vyhovieť každému čo sa týka ceny, lokality či štandardu. Blízka rodina má ubytovanie zabezpečené priamo v hoteli Shpatser, ostatným hosťom ponúkame ubytovanie v niektorej z ďalších možností. Kliknutím na niektorú z možností ubytovania sa viete prekliknúť na oficiálnu stránku hotela. Bookovať však odporúčame cez Booking.com. Ako bonus pripájame aj niekoľko tipov na ubytovanie v centre Lvivu, ak by ste mali záujem spojiť svadbu s poznávaním tohto nádherného mesta :-)
Rozprávkový rustikálny hotel Shpatser sa nachádza na okraji okraji Ľvova v Briukhovychi. Hotel je vzdialený od medzinárodného letiska Ľvov (LWO) 25 minút autom. Z hlavnej vlakovej stanice je to len 19 minút. Na prepravu do hotela odporúčame zvoliť taxík alebo UBER. Parkovanie vedľa hotela je bezproblémové. V pešej vzdialenosti od hotela sa nachádzajú potraviny, bankomat či lekáreň. Do centra Ľvova sa viete dostať taxíkom za 10 minút. Taxík vás naozaj nebude stáť veľa. Ceny taxíka sa pohybujú okolo 5 €. Hotel bude dejiskom celej svadby a my sme zarezervovali všetky izby pre najbližšiu rodinu, pre ktorú je ubytovanie v tomto hoteli zabezpečené.

Necelé 3 minúty pešej chôdze od hotela Shpatser, v ktorom sa bude konať svadba sa nachádza hotel Valentyna. Táto ekonomická varianta je ideálna pre tých, ktorí sa chystajú len na svadbu a nemajú záujem, čas alebo chuť pozrieť si Lviv. Interiér hotela prešiel prednedávnom kompletnou rekonštrukciou, ktorej dominujú motívy z dreva. Hotel je mimoriadne obľúbený a môže sa pochváliť skvelými hodnoteniami na Booking.com. Parkovanie v hoteli je bezproblémové a ceny sú naozaj prijateľné. Odporúčame si vybrať niektorú zo zrekonštruovaných izieb Lux, ktorých cena sa pohybuje okolo 25€/noc pre dve osoby.
Tento hostel je ekonomickou variantou priamo v centre Lvivu. Toto ubytovanie bolo v roku 2020 ohodnotené ako najlepšie vo svojej kategórii. Hostel nie je veľký ale obsahuje niekoľko útulných izieb s vlastnou kúpeľňou. Hostel je na nerozoznanie od hotela a pomer cena-kvalita je skvelý. Noc v hoteli priamo v centre Lvivu pre dve osoby stojí plus mínus 20€.
Výnimočné ubytovanie strednej triedy priamo v centre mesta Lviv vám poskytne historický hotel George. Cena za noc aj s raňajkami pre dve osoby sa pohybuje okolo 40€. Cítiť sa budete za relatívne málo peňazí naozaj kráľovsky. Hotel sa vyznačuje vysokými stropmi, ornamentami a mnohými starožitnosťami. Hotel je vzdialený iba dve minúty chôdze od nádhernej budovy opery a centra mesta.
Pre náročných, ktorí si chcú dopriať naozajstný luxus v centre mesta Lviv tu máme historický hotel Grand. Hotel z 19. storočia poskytuje oddych, nádherné prostredie aj vysoký štandard kvality. Hotel má vlastný wellness a spa zónu, ktoré po pretancovanej noci na svadbe určite oceníte. Ukajinské pomery umožňujú dopriať si noc v hoteli za 120€. Táto ponuka rozhodne nepatrí z nášho pohľadu medzi ekonomické, ale nároky našich hostí sú rôzne a snažíme sa nájsť vhodnú variantu pre každého :-)