ÁNO po druhý krát...

Zažite s nami náš nezabudnuteľný svadobný deň

O nás

Martina

Tá, ktorá svoju svadbu plánuje už od malička

Dmytro

Ten, ktorý sa teší, že všetkých uvidí znova pokope

Naša love story

Jedna hranica, dve krajiny a tisíc kilometrov nás od seba delili neuveriteľné 4 roky. Tu je náš príbeh...

Zoznámenie

Náš príbeh začína ako každá letná láska. Dvaja mladí ľudia, slnko, voda, party a v našom prípade Amerika. Obaja sme sa v lete 2014 vybrali do zámoria zachraňovať topiacich sa Američanov.

Prvá pusa

Tá padla už na prvom stretnutí na barbecue party. Dima si dodnes myslí, že Martinu zbalil na hru na gitaru a spev ale pravda je, že Martina zbalila jeho :D

Náš americký sen

Leto 2014 bolo pre nás magické. Ťažko opísať tie úžasné zážitky, ktoré sme spoločne zažili v USA. Prvý krát sme spolu absolvovali dovolenku a to rovno v NEW YORK-u!

Prvé lúčenie

Tento moment bol fakt silný. Naše leto v Amerike sa blížilo ku koncu a my sme nevedeli čo bude ďalej a ako budeme fungovať...

Skype nadovšetko

Vďakabohu sme si nemuseli písať listy ale fungovali sme cez Skype. Niekedy bolo naše "skypovanie" naozaj zábavné. Každý večer sme jeden druhému volali až kým sa Maťka v novembri 2014 vydala na prvú cestu za Dimom na Ukrajinu.

Ukrajina bejbe

Prvá cesta na Ukrajinu, trvala niečo vyše 24hodín, no stálo to za to a nám sa len potvrdilo, že nevieme fungovať jeden bez druhého. A tak sme pravidelne jeden za druhým zdolávali celodenné cestovanie a stovky kilometrov. Väčšinou sme sa stretávali na Ukrajine.

Amerika po druhé

Naše plány na leto 2016 boli veľkolepé. Chceli sme sa tentokrát spoločne vrátiť do Ameriky. Bolo to fyzicky aj psychicky náročné pretože sme do posledného momentu netušili či Dima dostane víza.

Opäť od seba

Blížiaci sa koniec leta 2016 bol nesmierne frustrujúci, nakoľko sme nemali žiaden plán ani víziu čo s nami bude ďalej. Dimovi ešte v tom momente ostávali nepredstaviteľne dlhé dva roky štúdia. Opäť sme sa vrátili k vzťahu na diaľku...

Zásnuby

V marci 2018 mala Maťka naplánovanú tradičnú návštevu Ukrajiny no Dima sa postaral o to aby bola nezabudnuteľná. Sám naplánoval zásnuby ako z filmu a pokľakol pred rodinou, známymi a plným podnikom ľudí :D

Rozpis

27. júla 2018 sme si povedeli áno na matrike v Pezinku v kruhu zopár blízkych a priateľov s víziou zorganizovať aj svadbu ako sa patrí :-)

Spoločné bývanie

Od októbra 2018 sme oficiálne ukončili vzťah na diaľku a začali sme spolu konečne bývať :D Najskôr u mamy, potom v podnájme a aktuálne bývame v našom prvom spoločnom byte, ktorý sme si kúpili v Bratislave.